Serwis urządzeń laboratoryjnych

Firma Opta-Med prowadzi serwis mikroskopów oraz wyposażenia, w tym oświetlaczy, kamer mikroskopowych, stacji roboczych, mikromanipulatorów itp.

Wykonujemy także modernizacje ww. sprzętów według zaleceń klienta.

Realizacja usług, zależnie od stopnia skomplikowania, może odbywać się na miejscu u Klienta lub też w siedzibie naszej firmy.

Konserwacja mikroskopów i przeglądy techniczne

serwis mikroskopów

Wykonujemy okresowe przeglądy i konserwacje mikroskopów oraz sprzętu medycznego według norm IEC, na które składają się  testy funkcjonalne oraz badania bezpieczeństwa elektrycznego. Świadczymy również usługi kalibracji mikroskopowego oprogramowania pomiarowo – analitycznego.

Wszystkie badania wykonujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym, który posiada ważne świadectwo kalibracji oraz legalizacji.

Z uwagi na dbałość o wysoką jakość naszych usług, każdorazowo wystawiamy protokół z przeprowadzonych prac naprawczo – konserwacyjnych a także dokonujemy niezbędnych wpisów do dokumentacji klienta.

Dbamy o terminowość wykonania usług uprzedzając naszych stałych klientów odpowiednio wcześniej o zbliżającym się terminie przeglądu.

Wykonaliśmy już tysiące napraw, konserwacji i przeglądów mikroskopów różnych producentów i z różnych epok, dlatego macie Państwo pewność, że Wasz sprzęt trafia w doświadczone ręce.

Serwis mikroskopów

Zgłoszenie serwisowe

Prosimy o wypełnienie formularza zapytania serwisowego w celu kontaktu i wyceny naprawy / konserwacji sprzętu: