OPTIKA

 

Mikroskopy Optika

 

Jesteśmy autoryzowanym Polskim przedstawicielem marki OPTIKA.

OPTIKA to wiodący producent mikroskopów edukacyjnych i laboratoryjnych do zróżnicowanych aplikacji z ponad 40 letnim doświadczeniem w branży urządzeń laboratoryjnych.

Główna siedziba firmy mieści się we Włoszech i tam też odbywa się cała produkcja mikroskopów oraz ich podzespołów.

W odróżnieniu od mikroskopów produkowanych w Chinach pozwala to na łatwy dostęp do części zamiennych, dzięki czemu mikroskopy OPTIKA mogą pracować dziesiątki lat.

 

Kern 

Wagi laboratoryjne Kern

 

Początki marki Kern sięgają 1844 roku, kiedy to Gotlieb Kern otworzył firmę i zaczął produkować jedne z najdokładniejszych wag w tamtych czasach. Obecnie firma Kern posiada ponad 170 letnie doświadczenie w produkcji wag laboratoryjnych, medycznych i przemysłowych. Wysoka jakość wykonania, spełniająca szereg parametrów i norm stawia firmę Kern na czele wśród firm produkujących wagi na całym świecie.

 

Magnus Analytics

 

Schott

Oświetlacze Schott

SCHOTT to międzynarodowa grupa technologiczna, od ponad 130 lat oferująca szkło specjalne oraz specjalistyczne materiały, komponenty i systemy w celu polepszenia warunków życia i pracy ludzi. Główne obszary działań to branża urządzeń gospodarstwa domowego, farmacja, energetyka solarna, optyka i przemysł motoryzacyjny. W naszej ofercie posiadamy oświetlacze mikroskopowe i akcesoria tej firmy.

Chroma

Filtry optyczne Chroma

Chroma Technology Corp. jest producentem elementów optycznych i filtrów fluorescencyjnych do mikroskopii. W swojej ofercie posiada filtry od widzialnego ultrafioletu do bliskiej podczerwieni.

Semrock

Semrock. Filtry fluorescencyjne do mikroskopów

 

Firma Semrock wyznacza nowe standardy jakości w elementach optycznych wykorzystywanych w przemyśle i naukach biologicznych. Stosując wyjątkowe, opatentowane techniki projektowania, tworzy jedne z najlepszych filtrów optycznych na rynku, które gwarantują wysoką niezawodność i powtarzalność wyników badań.

ToupTek Photonics

Kamery mikroskopowe Touptek

Firma ToupTek to dynamicznie rozwijający się producent kamer wykorzystywanych w astronomii, mikroskopii, medycynie i przemyśle do prac podglądowych i dokumentacyjnych. W swojej ofercie posiada kamery mikroskopowe USB 2.0,USB 3.0, HDMI i Wi-Fi przystosowane do pracy w jasnym, ciemnym polu czy fluorescencji.

Schuett-Biotec

Schuett-Biotec to producent materiałów zużywalnych dla biotechnologii, mikrobiologii i biologii molekularnej. W naszej ofercie znajdują się m.in. pojemniki anaerobowe do hodowli beztlenowych, ręczne i automatyczne liczniki kolonii, specjalistyczne inkubatory a także wirówki oraz homogenizatory.

Sauter

Urządzenia pomiarowe Sauter

Sauter to marka przyrządów pomiarowych stosowanych w badaniach ogólnośrodowiskowych jak i w przemyśle. W swojej ofercie posiada urządzenia do pomiaru siły, grubości warstwy (np. lakierniczej), twardości, wytrzymałości, warunków oświetlenia lub natężenia hałasu itp.