Opta-Med Doświadczenie

Doświadczenie

Firma Opta-Med istnieje od 2014 roku i powstała na bazie ponad sześcioletniego doświadczenia w dziedzinie mikroskopii oraz branży wyposażenia laboratoryjnego.
Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem laboratoriów, doradztwem technicznym i serwisem naszych produktów na terenie całego kraju.
Zapewniamy pełną obsługę posprzedażową, wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi sprzętu a także szybki czas reakcji serwisu.

Zaufanie

Zaufanie

Współpracujemy z zakładami przemysłowymi, szpitalami, Zakładami Opieki Zdrowotnej, specjalistycznymi laboratoriami a także z największymi instytutami i uczelniami w Polsce.
Wśród naszych zadowolonych klientów znajdują się między innymi Uniwersytet Warszawski, Śląski Uniwersytet Medyczny czy Politechnika Rzeszowska.

Opta-Med Rozwoj

Rozwój

Od początku istnienia nieustannie zwiększamy nasze kompetencje oraz oferowany asortyment.

Na początku 2017 roku udało nam się pozyskać kilku nowych partnerów z dziedziny wyposażenia laboratoryjnego, mikroskopii oraz akcesoriów mikroskopowych.

Cały czas staramy się zwiększać naszą ofertę o najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania.

Każdy zadowolony klient daje nam wielką satysfakcję i motywację do dalszej pracy nad rozwojem naszej firmy!

Opta-Med Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy praktycznej oraz współpracujących z nami specjalistów, jesteśmy w stanie zaoferować także rozwiązania nietypowe, skonstruowane tylko na potrzeby danej aplikacji.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie wyboru mikroskopów, kamer i akcesoriów do rozbudowy systemów mikroskopowych.

Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie, przykładając dużo uwagi, aby spełnić Państwa oczekiwania.